ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / بازار فروش کشمش پاک شده در سراسر کشور

بازار فروش کشمش پاک شده در سراسر کشور

کشمش به عنوان مهمترین ارقام صادراتی در بین انواع خشکبار تنوع بسیار بالایی دارد. از این رو آنالیز بازار فروش کشمش پاک شده و دیگر نمونه های مناسب برای عرضه به بازارهای جهانی امری چالش برانگیز برای خریداران عمده و صادرکنندگان به شمار می رود. در بازار سراسر کشور نیز این محصول با تنوع بالایی از نظر کیفیت و قیمت خرید و فروش می شود. به همین دلیل است که در اینجا بر آنیم تا به معرفی بهترین انواع کشمش تولیدی و ارقام صادراتی آن بپردازیم.

بازار فروش کشمش پاک شده در سراسر کشور

فروش کشمش پاک شده زیر قیمت بازار

فروش کشمش پاک شده زیر قیمت بازاراگر به خشکبارفروشی ها سری بزنید و به دنبال چند صد گرم کشمش خوب و اعلا باشید، بدون شک فروشنده ارقام مختلفی را به شما معرفی می کند. این امر گاهاً موجب سردر گمی در خرید و عدم انتخاب نمونه مناسب خواهد شد.
به طور کلی در بین عموم ، کشمش ها به ارقام پلویی و آجیلی دسته بندی می شوند اما تنوع تولید فراتر از این دو مدل است. ارقام پلویی از نظر شکل ظاهری دارای سایز و اندازه کوچکتری نسبت به نمونه های آجیلی دارد. طعم و مزه آن نیز شیرین تر است و معمولاً با قیمت و نرخ ارزانتری عرضه می شود.
تنوع تولید در کشور محدود به یک یا دو رقم نمی شود. کشمش سبز قلمی، زرد دودی، آفتابی، تیفی، پلویی و کشمش مویز از جمله نمونه های پرطرفدار هستند که در بازار به راحتی قابل تهیه می باشند.

در یک دسته بندی دیگر ارقام این محصول را از نظر رنگ دانه ها می توان به کشمش های سبز و سیاه یا قهوه ای دسته بندی کرد. نمونه های سبز رنگ اغلب دانه هایی کشیده دارند که برای آجیل ها استفاده می کنند.
کشمش های قهوه ای و سیاه رنگ نیز همان ارقام مناسب برای تهیه انواع غذاهای سنتی مانند کشمش پلو هستند. تفاوت اصلی این دو رقم را می توان در شکل ظاهری و همچنین طعم آنها جستجو نمود. شیوه های تولیدی و فرآیند خشک کردن آنها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.

فروشنده کشمش پاک شده با نرخ آزاد

بدون شک زمانی که برای خرید کشمش راهی بازار می شوید، همواره به دنبال ارقام تمیز و پاک شده هستید. برای این منظور ابتدا باید بدانید که منظور از کشمش های پاک شده ارقامی هستند که با شیوه های نوین سورت شده می شوند. در این فرآیند پس از خشک کردن دانه های انگور، قبل از بسته بندی آنها را از صافی های مخصوص عبور می دهند تا ارقامی که دارای سایز کوچکتر هستند یا به هر علتی خراب شده اند از روند فرآیند تولید خارج شوند.

این عملیات معمولاً برای تمامی ارقام بسته بندی شده و نمونه های آجیلی صورت می گیرد. کشمش پلویی پاک شده یکی از ارقام پرفروش است که در دو نوع پاک شده و فله ای قابل تهیه هستند. معمولاً قیمت و نرخ فروش کشمش پلویی درجه یک پاک شده به مراتب گران تر از نمونه های فله ای می باشد.
علاوه بر روش تولید که برای هر دو رقم یکسان است، عملیات سورت کردن، بسته بندی و هزینه های مربوط به آنها در روند افزایش قیمت ها تاثیرگذار هستند. اکثر فروشنده ها به این موضوع واقف هستند و همواره سعی دارند محصولی متناسب با نیاز بازار و با قیمت مناسب عرضه نمایند.
منظور از نرخ آزاد کشمش، عرضه آن با قیمت مصوب است که اغلب برای فروش های کیلویی صورت می گیرد. خریداران عمده همواره به دنبال تهیه بهترین نوع این محصول با قیمت رقابتی و ارزان هستند. برای این منظور شناخت تامین کنندگان و خرید مستقیم اهمیت بسزایی در کاهش قیمت ها و افزایش حاشیه سود در بازار رقابتی کشمش و خشکبار خواهد داشت.

تجارت کشمش گران قیمت در بازار جهانی

تجارت کشمش گران قیمت در بازار جهانی ایران یکی از قطب های تولید کننده کشمش در سطح جهانی است. طبق آمارها از نظر میزان تولید ای محصول کشورهای ایالات متحده آمریکا، ترکیه و ایران رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند.
این در حالی است که رتبه اول صادرات جهانی کشمش در اختیار ترکیه و سپس ایران است. این امر به وضوح میزان تولیدات داخلی و افزایش روند تولید آن طی سالهای اخیر را نشان می دهد.
با توجه به این امر در نظر گرفتن فرآیندهای صادراتی و افزایش میزان فروش در سطح جهانی می تواند در افزایش میزان تقاضا تاثیرگذار باشد. در این راستا بهبود شرایط زیر از سوی تولید کنندگان و شرکت های صادراتی گامی موثر در افزایش تولیدات و در نهایت صادرات خواهد بود:

 • بهبود کیفیت کشمش تولیدی نسبت به کشور ترکیه
 • استفاده از شیوه های مدرن برای فرآوری انواع کشمش با هدف افزایش تولیدات
 • توجه به نوع بسته بندی بر اساس استانداردهای جهانی
 • بهبود در حمل و نقل و استفاده از بهترین روند در آن
 • شناخت بازارهای هدف و عرضه کشمش مناسب با نیاز آنها

کشمش گلدن مرغوب از جمله رقم های صادراتی به شمار می رود. شهرهایی مانند تاکستان، ملایر، بناب و ملکان از جمله تولید کنندگان عمده کشمش گلدن پلویی هستند. معمولاً انگور زرد بی دانه بهترین انتخاب برای تولید این محصول است.
یک نمونه دیگر که در بازارهای جهانی نیز بسیار پرطرفدار است، کشمش زرد قلمی  می باشد که اغلب در شهرهای کاشمر و خلیل آباد واقع در خراسان رضوی تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شوند.
قیمت و نرخ فروش این محصولات در بازار داخلی و خارجی تحت تاثیر نوسانات بازار و همچنین عوامل کیفی و کمی متغیر هستند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

پخش کشمش با حمل و نقل استاندارد

توزیع و پخش کشمش با روش های متعددی در بازار مرسوم است. حمل و نقل ماشینی و عرضه عمده و فله ای یکی از رایج ترین روش ها در سراسر کشور است. در این روش معمولاً کشمش مورد نظر ابتدا در کیسه های پلاستیکی و سپس در کارتن های ده کیلویی بسته بندی می شوند.
امروزه با گسترش بازاریابی دیجیتال و تقاضا برای خرید غیر حضوری انواع این محصولات، فرآیند بسته بندی و عرضه کشمش نیز تغییر و تحولات چشمگیری داشته است. بدون شک خریداران و به ویژه مصرف کنندگان نهایی اهمیت زیادی به نوع بسته بندی می دهند.

از این رو شرکت های متعددی اقدام به خرید انواع کشمش پلویی و آجیلی نموده و اقدام به سورت و بسته بندی آنها به صورت چند صد گرمی می کنند. عرضه کشمش به این شکل علاوه بر مقرون به صرفه بودن برای خریداران، موجب جلب رضایت مشتریان و افزایش فروش نیز می شود.
در بین خریداران عمده نیز، ارسال تضمینی کشمش با حفظ شکل ظاهری و کیفیت آنها می تواند با شیوه های نوین صورت گیرد. امروزه ارسال پستی یکی از رایج ترین روش ها می باشد. بسته بندی مناسب در کنار اطمینان از حمل و نقل استاندارد از جمله مزیت های این شیوه به شمار می روند.
بسته بندی سلفونی می تواند به حفظ کیفیت و نرمی کشمش کمک نموده و آن را از انواع آلودگی ها به ویژه گرد و خاک در حین حمل و نقل محافظت نماید. از سوی دیگر مصرف کننده نیز رضایت کامل از خرید کشمش سورتینگ شده و آماده مصرف بدون نیاز به صرف وقت برای پاک کردن آن خواهد داشت.

مرکز نمایندگی کشمش در پایتخت

مرکز نمایندگی کشمش در پایتختدر پایتخت و دیگر کلان شهرها تنوع عرضه انواع کشمش تولید داخل و وارداتی به مراتب بیشتر از دیگر مراکز است. به همین علت شناخت ویژگی های کیفی و اطلاع از قیمت ها می تواند موجب انتخاب صحیح تر این محصولات شود.
در مورد قیمت می توان عوامل تاثیرگذار را به دو گروه فاکتورهای کمی و کیفی طبقه بندی نمود. هر چقدر که میزان تولیدات کشمش در کشور افزایش یابد به همان میزان با افزایش عرضه و کاهش قیمت ها رو به رو خواهیم شد.
نوع کشمش، شیوه فرآوری، درجه کیفی، فله ای یا بسته بندی، هزینه های تولیدی، شیوه حمل و نقل، رابطه عرضه و تقاضا، نوسانات بازار خشکبار و ده ها عامل دیگر می توانند به تنهایی یا در کنار هم بر تعیین قیمت ها اثرگذار باشند.

بسیاری از افراد گمان می کنند که کشمش تنها برای مصارف عمومی و روازنه مورد استفاده قرار می گیرد. اما در واقعیت حجم قابل توجه ای از این تولیدات در صنایع غذایی به کار برده می شود.
بهترین کشمش پاک شده نه تنها در تهیه غذاهای سنتی که برای تولید انواع کیک، شیرینی، تهیه دسر، برخی نوشیدنی ها، ساخت عصاره و برخی داروها مورد استفاده قرار می گیرند.
با توجه به این موضوع می توان گفت که شرکت های تولید مواد غذایی از جمله بزرگترین خریداران انواع کشمش تولیدی هستند که همواره ارقام پاک نشده و گاهاً درجه دو و سه را با توجه به قیمت ارزان آنها تهیه می کنند.
کشمش تیفی و سبز قلمی دو نمونه از پرکاربردی ترین ارقام در صنایع شیرینی پزی و صنایع مواد غذایی هستند که با قیمت و نرخ مناسب ترین نیز به آنها عرضه می شوند.
استعلام قیمت و خرید کشمش با پایین ترین نرخ ها از جمله مهمترین اهداف خریداران هستند. برای این منظور بهره گیری از بازاریابی دیجیتالی و سایت های اینترنتی می تواند کمک موثری در افزایش داده های به روز باشد.

خریدار کشمش پاک شده تازه

خرید و عرضه کشمش با اهداف مختلفی صورت می گیرد. از یک سو مصرف کنندگان نهایی هستند که تنها با هدف مصرف به دنبال خرید بهترین نوع کشمش هستند. برای این گروه فاکتور کیفیت همواره بر قیمت ارجحیت داشته و بهترین مراکز را برای این منظور انتخاب می کنند.
در سوی دیگر خریداران عمده هستند که علاوه بر تاکید بر کیفیت سعی دارند کشمش تولیدی را به صورت مستقیم و با قیمت رقابتی با هدف افزایش حاشیه سود خود خریداری کنند. این گروه ترجیح می دهند کشمش فله ای و سورت نشده را جهت فروش به شرکت ها و مراکز بسته بندی تهیه کنند.
گروه سوم از خریداران انواع کشمش، صادر کنندگان هستند. برای این افراد هر دو فاکتور قیمت و کیفیت اهمیت بسزایی دارد. کیفیت کشمش از این جهت که بتوانند با برندهای خارجی رقابت نمایند و سهم نسبی بازار فروش را به دست آورند. قیمت ارزان نیز از آن جهت مهم است که خریداران خارجی را ترغیب به خرید بیشتر از طریق کاهش نرخ ها کنند.

بدون در نظر گرفتن تمامی این موارد باید اشاره کرد که مهمترین هدف از خرید کشمش پاک شده پلویی و دیگر ارقام باید توجه به خواص و فواید مصرف آن باشد. از این رو توصیه می شود که به صورت مداوم حجم معینی از کشمش بدون در نظر گرفتن نوع آن را در وعده های غذایی خود مانند عصرانه بگنجانید.
برخی از مهمترین فواید مصرف کشمش تازه و درجه یک می توانند موارد زیر را شامل شوند:

 • درمان ضعف عمومی بدن به واسطه طبع گرم کشمش
 • قند فروکتوز موجود در کشمش موجب سوزاندن سریع انرژی می شود که در نهایت به کاهش وزن کمک می کند.
 • کلسیم و فسفر موجود در انواع کشمش از ابتلا به برخی بیماری ها مانند پوکی استخوان جلوگیری می کنند.
 • کشمش حاوی مقادیر زیادی پتاسیم در ترکیبات خود است که منجر به کاهش فشار خون بالا می شود.
 • اسید آمینه موجود در کشمش تقویت قوای جنسی به ویژه در آقایان را به همراه دارد.

مهمترین نکته در تهیه کشمش پاک شده

مهمترین نکته در تهیه کشمش پاک شدهتا به اینجا با انواع کشمش درجه یک تولیدی، رتبه ایران در صادرات، آنالیز بازارهای صادراتی، خواص، فواید و کاربرد کشمش پاک شده، عوامل تاثیرگذار بر قیمت و کیفیت این محصولات به صورت اجمالی آشنا شدید.
بدون شک یکی از مهمترین موضوعات چگونگی خرید کشمش درجه یک و تشخیص آن از ارقام تقلبی و بی کیفیت است. برای این منظور در نظر گرفتن برخی مشخصه های ظاهری کشمش می تواند یاری گری شما در خریدهای روزانه باشد.
نکته اول توجه به بافت کشمش است. اگر کشمش مورد نظر بیش از اندازه خشک بوده یا اینکه بافت نرمی نداشت به این معنی است که زمان تولید آن مدت ها می گذرد. بنابراین از خرید ارقامی با بافت خشک و به اصطلاح پلاسیده خودداری کنید.
دومین نکته توجه به رنگ کشمش است. کشمش پاک شده و درجه همواره براقیت و حالت چربی خاصی دارد. اگر کشمش کدر و خاک آلود بود بدون شک نوید از نامرغوب بودن شیوه های تولید می دهد.
سومین عامل یا فاکتور در تعیین کشمش خوب، ترکیبات آن است. اگر کشمش انتخابی شما دارای سایز مختلفی بود از خرید آن خودداری کنید. کشمش مرغوب باید حاوی دانه های یکدست و تازه باشد.
نکته سوم بوی کشمش است که البته تشخیص آن اندکی سخت خواهد بود. اگر کشمش بویی خاک مانند داشت نشانه بی کیفیت بودن آن می باشد. سعی کنید کشمش هایی را تهیه کنید که تقریباً هیچ بوی خاص ندارند.
در نهایت مراجعه به بازار فروش کشمش پاک شده معتبر و انتخاب فروشندگان شناخته شده می تواند نوید از خرید و داشتن یک کشمش درجه و مرغوب را به شما بدهد. در خریدهای عمده نیز می توانید با مراجعه به سایت های معتبر عرضه کننده بهترین و تازه ترین انواع کشمش را از خریداران معتبر تهیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش کشمش پاک نشده در بازار داخلی

کشمش یک نوع میوه خشک شده می باشد. همچنین، بسیاری از مردم بر این باورند که کشمش از انگور خشک شده تهیه می شود. کشمش بر اساس روش خشک شدن و انواع مواد افزودنی که در

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام