ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / تهیه بهترین کشمش پاک شده از عمده فروشی ها

تهیه بهترین کشمش پاک شده از عمده فروشی ها

کشمش پاک شده فروش، کشمشی است که چوب های نازک انتهای آن جدا شده و نخاله های آن نیز گرفته شده است و آماده عرضه و فروش به متقاضیان می باشد. خرید کشمش پاک شده به دو صورت فله ای و بسته بندی شده انجام می گیرد.

تهیه بهترین کشمش پاک شده از عمده  فروشی ها

خرید کشمش پاک شده زیر قیمت بازار

خرید کشمش پاک شده زیر قیمت بازار

کشمش پاک شده معمولا قیمت بالایی دارد و نوع ارزان آن، کشمش هایی است که مدت زمان زیادی از تولید آن ها گذشته و به اصطلاح کهنه شده اند. برای خرید عمده کشمش پاک شده ارزان قیمت باید آن را مستقیما از تولیدی ها تهیه نمود. این تولیدی ها انواع کشمش را اعم از پاک و دست کش شده یا پاک نشده در هر حجم و کیفیتی که خریدار مایل باشد اراده می نمایند. امروزه قیمت کشمش در بازار با توجه به نوع و میزان کیفیت آن بسیار متفاوت است اما چیزی که در این میان منجر به گرمی بازار خرید و فروش آن می شود، تعیین نرخ مصوب کشمش پاک شده توسط دولت است. بایگانی فروش کشمش بطور منظم و دقیق باعث شده که قیمت کشمش در بازار، تحت تاثیر دخالت واسطه ها افزایشی نداشته باشد، همین امر  نیز  موجب صادرات این محصول به اقصی نقاط جهان شده است. برای آگاهی از قیمت فروش انواع کشمش می توان با مراجعه به فروشگاه های معتبر عرضه کننده خشکبار، سایت های اینترنتی فروش کشمش پاک شده، تماس تلفنی با واحد های فروش موجود در سطح شهر، باغداران و کشاورزان کشت انگور که کشمش را خودشان تهیه می کنند و در نهایت به مراکز عمده فروشی های کشمش و خشکبار از انواع قیمت ها و نوسانات بازار آن مطلع شد.

ارائه کننده انواع کشمش پاک شده

همه ما می دانیم که انگور انواع و اقسام مختلفی دارد، بنابراین طبیعی است که این تنوع را در کشمش نیز داشته باشیم. اگر بخواهیم کشمش ها را در یک دسته بندی کلی جای دهیم، رایج ترین کشمش های مورد استفاده به دو یا سه دسته تقسیم می شوند:

•  کشمش سبز که در بیشتر مواقع به عنوان آجیل مصرف می شود.

•  کشمش سیاه یا قهوه ای که برای کاربرد در بعضی پلوها مانند مرصع پلو، در میان آحاد مردم به کشمش پلویی معروف است. همچنین کشمش پلویی علاوه بر اینکه در برخی از غذاها و سالادها استفاده می شود، در انواع شیرینی ها، کیک ها و نواع دسرها نیز به عنوان طعم دهنده بکار برده می شود. 

•  کشمش سبز که به عنوان کشمش رژیمی مورد استفاده قرار گرفته و حاصل خشک شدن انگور شاهانی است. این کشمش را مویز می نامند و خواص درمانی زیادی برای آن بر شمرده اند.

تقسیم بندی دیگری که برای انواع کشمش در نظر می گیرند بر اساس روش هایی است که برای تبدیل انگور به کشمش، استفاده می کنند. کشمش آفتاب خشک، کشمش سایه خشک، کشمش تیزابی و انگوری از جمله کشمش هایی هستند که این روزها در بازار توسط بسیاری از خشکبار فروشی ها، قنادی ها و بسیاری از عمده فروشی ها به فروش می رسند. علت نام گذاری این دسته از کشمش ها بدلیل موارد زیر است:

• کشمش آفتاب خشک که به کشمش پلویی نیز معروف است و کیفیت بالا و طعم بسیار خوبی دارد. رنگ سرخ، ملاک تشخیص این کشمش از انواع دیگر آن است.

• کشمش سایه خشک نوعی دیگر از کشمش است که رنگ آن پس از خشک شدن تغییری نکرده و به رنگ سبز باقی می ماند. 

• کشمش تیزابی هم که به وسیله تیزاب خشک می شود. این ماده از طعم و بو و کیفیت کشمش می کاهد. رنگ کشمش تیزابی، زرد مایل به قهوه ای است و بدلیل روغن موجود در تیزاب حالتی چرب و نیمه براق دارد و این، راه مناسبی برای تشخیص آن می باشد.

از جمله دلایل استفاده از کشمش، خواص بیشماری است که برای آن بر می شمرند. همین مصرف روز افزون کشمش بعنوان انواع وعده های غذایی، سبب شده که بسیاری از انگور داران ، با تبدیل محصولات خود به انواع کشمش، آن ها را بدون واسطه و بطور مستقیم از محل تولید به بازار های مصرف، عرضه نمایند. بسیاری از آنان با هدف تهیه ، تولید، بسته بندی و فروش انواع کشمش بعنوان یکی از اقلام خشکبار، دامنه کار خود را گسترده تر کرده و مراکزی را ایجاد کرده اند که با بکار گیری کادری مجرب و متخصص آماده عرضه محصولات خود بدون واسطه و به طور مستقیم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در داخل و خارج از کشور می باشند. کیفیت کار بسیاری از این تولید کنندگان تا اندازه ای است که آنان را در زمره برترین ها قرار داده است. در مقابل بسیاری دیگر، محصولات خود را به کارخانه های تهیه ، تولید و  فرآوری خشکبار می فروشند تا آن ها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کاملا مکانیزه و بدون استفاده از دست کار تهیه و ارائه کشمش پاک شده را انجام دهند. در نهایت اکثر ارائه کنندگان انواع کشمش، این محصول را بصورت پاک شده و با کیفیت به بازار عرضه می کنند.

شرایط نگهداری کشمش به چه صورت است؟

شرایط نگهداری کشمش به چه صورت است؟

کشمش  بعنوان یکی از انواع خشکبار، در دسته خشکبار میوه جات جای می گیرد. از اینرو نگهداری آن تابع اصول و قواعد نگهداری سایر هم نوعان خود می باشد. برای نگهداری کشمش، ابتدا باید آن ها را شسته و سپس در یک ظرف در باز گذاشته و درون یخچال نگهداری کنید و از کشیدن کاور و یا گذاشتن ظروف روی آن ها به عنوان درب محافظ خودداری کنید. کشمش در داخل یخچال به مرور زمان، نرم می شود و رطوبت یخچال را به خود نمی گیرد. علت توصیه متخصصین سلامت وتغذیه به نگهداری کشمش دریخچال، این است که آشپزخانه محل پخت و پز است و بیشترین تبادل گرمایی، در این محیط انجام می پذیرد که باعث رشد انواع قارچ و باکتری غیر مفید در محیط آشپزخانه می گردد. همچنین نکته جالب و حائز اهمیت، این است که کشمشی که در یخچال نگهداری می شود تا مدت ها طعم و رنگ خود را ازدست نمی دهد.بر خلاف تصور بسیاری از افراد، کابینت ها نیز نمی توانند محیط مناسبی برای نگهداری کشمش باشند. کابینت های امروزی بیشتر از جنس چوب یا ام دی اف ساخته شده اند و در برابر گرما به عنوان یک عایق عمل کرده و گرما داخل کابینت را بخصوص در فصول گرم سال، دیرتر از دست می دهند، بنابراین با افزایش میزان گرما درون کابینت، خشکبار درون کابینت بیشتر در معرض فساد قرار می گیرند، اگر هم بطور کامل خراب یا فاسد نشوند قطعا رنگ آن ها رو به تیرگی می رود. از طرفی محیط کابینت محیطی باز است و احتمال حمله حشرات به خصوص مورچه ها را به کشمش دو چندان می کند.

تشخیص کشمش تازه از تاریخ گذشته

 چگونه کشمش درجه ی یک را تشخیص دهیم؟ فرآوری انگور پس از برداشت محصول به دو صورت سنتی یا صنعتی انجام می گیرد و گاهی برای نگه داشتن رطوبت محصول و ارتقای سطح کیفیت ظاهری، آن را چرب و ثلث می کنند. مهم ترین معیار در تهیه و تولید کشمش اعلی، کیفیت انگور و روش های فرآوری آن در تولید کشمش درجه ی یک می باشد. حال باید بدانیم هنگام خرید کشمش به چه نکاتی باید توجه کنیم و چه معیارهایی برای انتخاب کشمش خوب حائز اهمیت است. یکی از این معیارها که مهم ترین آنها نیز می باشد و تشخیص آن هم بسیار سخت است نحوه ی تشخیص دادن کشمش تازه سال از کشمشی است که تازه نیست و بعبارتی کهنه بوده و ممکن است محصول سال پیش و یا حتی چند سال پیش باشد. کشمش تازه، بطور معمول محصولی است که کیفیت و عطر و طعم خود را حفظ کرده باشد، خشک نباشد، کشمش سیاه، چوب نازک دم کشمش و هیچگونه نخاله ای در آن نباشد، اثری از حمله حشرات و جانوران موزی مثل موش در آن به چشم نخورد، وقتی مقداری از آن را در مشت می فشاریم نه خیلی چسبنده باشد و به هم بچسبد و نه آنقدر خشک باشد که مثل دانه های برنج از دست بیرون بریزد، در واقع نه خیلی چسبنده باشد و خیلی خشک. پس اگر به دنبال کشمش درجه یک ارزان هستید، هنگام خرید کشمش دقت کافی را به خرج دهید و   به ظاهر خوب را که ممکن است فرآوری شده از سالها پیش باشد نخورید. 

قطب تولید کشمش پاک شده در ایران

قطب تولید کشمش پاک شده در ایران

کشور ایران با ویژگی چهار فصل خود، بستر مناسبی برای رشد و پرورش انواع میوه، علی الخصوص انگور می باشد. اگر به گوشه گوشه این سرزمن پهناور نظری بیفکنیم خواهیم دید که در استان های مختلفی، شرایط آب و هوایی مناسبی برای رشد و پرورش انگور و در نهایت تهیه کشمش وجود دارد، بگونه ای که طبق امار و ارقام وزارت کشاورزی می توان گفت میزان برداشت سالیانه انگور در كشوراز ۳ ميليون و ۲۰۰ هزار هكتار باغات و اراضی کشاورزی تحت کشت می باشد وبه طبع آن، كشمش از جمله محصولات مهم توليدي كشور است که به ۱۰۰ كشور جهان صادر مي شود. همین امرباعث شده بسیاری از کشورها، شهرستان های ایران را بعنوان قطب تولید کشمش پاک شده در ایران بشناسند.

چرا که هر روز در بازار های داخلی و خارجی، صدها تن كشمش تولید شده در ایران معامله مي شود و می توان گفت رونق بازار خرید و فروش کشمش در انحصار همین محصول است و تنها بازاري است كه در آن به غير از كشمش، هیچ محصول ديگري خريد و فروش نمي شود. ارائه بسته ‌بندي مناسب كشمش در ایران مي‌ ‌تواند ضمن معرفي نام تولید کنندگان محصول در بازار جهاني، خواص کشمش، مشخصات آن، قيمت تمام شده محصول، روش های مصرف و نگهداري صحيح آن را نيز در برگيرد و از اين منظرهم ایران را بعنوان صادر کننده برتر انواع کشمش به جهانیان معرفی نماید. 

وارد کننده معتبر ترین برند کشمش پاک شده

تولید کنندگان ایرانی کشمش پاک شده علاوه بر اینکه تامین کشمش در بازار داخلی را فراهم کرده و نیاز طیف گسترده ای از مصرف کنندگان داخلی را در سطح وسیعی تامین می نمایند، اقدام به صادرات کشمش به کشور های دیگر نیز نموده و از این طریق درآمد هایی را برای کشور ایجاد می نمایند. واردات کشمش پاک شده درکل دنیا بسیار بالا بوده و توسط کشورهای بسیاری نظیر اوکراین، آلمان، اسپانیا، کانادا، امارات، روسیه، مصر، پاکستان، ترکیه، و کویت انجام می شود، از این میان، ترکیه و امارات با وجود اینکه خودشان تولید کننده کشمش هستند، از وارد کننده های آن نیز محسوب می شوند. بسیاری از کشور ها مانند استرالیا کشمش را از ایران وارد می کنند و پس از بسته بندی آن با نام خود به خارج از کشور صادر می نمایند. کشور ایران یکی از قطب های تامین و تولید کننده انواع کشمش نظیر مویز، کشمش سبز قلمی، کشمش تیزابی، کشمش عسکری، کشمش طلایی و کشمش سلطانی می باشد که به نوبه خود نیاز کشور های زیادی را در خاور دور و نزدیک بر آورده می کنند. کشورهایی مانند ارمنستان، عراق، عمان، ترکیه، روسیه و گرجستان مشتریان دائمی این الماس های ناب هستند. 

فهرست موارد استفاده از کشمش پاک شده

فهرست موارد استفاده از کشمش پاک شده

کشمش سرشار است از مواد مغذی و معدنی مانند ویتامین‌ها، کلسیم، پتاسیم و آنتی‌اکسیدان‌ها. این خوراکی خوش طعم که به علت خواص بی نظیرش به الماس کوچک نیز مشهور است حاوی مقدار فراوانی از یک فیتوکمیکال به نام رزوراترول است که خواص ضدالتهابی و ضد سرطان داشته و تاثیر زیادی بر کاهش کلسترول دارد. خواص سرشار کشمش تا جایی است که در طب سنتی، آن را برای درمان فشار خون بالا، افزایش تراکم استخوان ها و عملکرد مفاصل، سلامت قلب و عروق بعلت کاهش سطح کلسترول و همچنین تری‌گلیسیرید، کمک به بهبود فعالیت کلیه ها و جلوگیری از تجمع سنگ در مجاری ادراری، کمک به کاهش وزن در کسانی که از چاقی مفرط رنج می برند، کمک به درمان بیماری های معده و روده، درمان کم خونی بعلت میزان بالای آهن و رود که دارد، درمان تب، جلوگیری از ابتلا به سرطان به دلیل وجود آنتی اکسیدان هایی که در آن موجود است، بهبود سلامتی چشم، کمک به استحکام دندان ها، کاهش و رفع مشکلات خواب به اکثر بیماران پیشنهاد می کنند. بسیاری از افراد به دلیل داشتن ویژگی سم زدایی کشمش پاک شده، آب آن را تهیه کرده و برای پاک سازی کبد میل می کنند به این صورت که کشمش پاک شده را در آب خیس کرده و همراه با آب آن میل می کنند. برخی دیگر از افرادف از کشمش به عنوان تنقلات استفاده کرده و آن را جزء تغذیه مدرسه کودکان قرار داده و همراه با سایر گروه خشکبار به کودکانشان می دهند. برخی نیز آن را بصورت طعم دهنده غذایی استفاده میکنند و همراه با انواع پلو طبخ می کنند یا آن را در سالاد می ریزند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش کشمش پاک نشده در بازار داخلی

کشمش یک نوع میوه خشک شده می باشد. همچنین، بسیاری از مردم بر این باورند که کشمش از انگور خشک شده تهیه می شود. کشمش بر اساس روش خشک شدن و انواع مواد افزودنی که در

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام