ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / قیسی / قیسی و برگه زرد آلو | محصولات متنوع میوه را ارزان خریداری کنید

قیسی و برگه زرد آلو | محصولات متنوع میوه را ارزان خریداری کنید

قیسی و برگه زرد آلو از خشکبار صادراتی هستند که در نقاط شرقی کشور ایران  کشت میشوند.در همه سالها این دو محصول ارقام بالایی از درآمد کشور را به خود اختصاص میدهند.اولین زردالو برای کشور چین بوده است و از طریق جاده ابریشم به خاورمیانه آمده و سپس از آنجا به اروپا رفته است.سرما از بزرگترین آفت درختان زرد آلو است.کمتر سالی میشود که درختان زرد الو و قیسی در نقاط مختلف از کشور به باروری کامل برسند.حدودا در هر صد گرم زرد آلوی کم شیرین،چهل و هشت کیلو کالری انرژی دارد و اگر کامل و رسیده آن مصرف شود هضم راحت تری دارد و حتی برای روده های ضعیف و حساس هم مشکلی ایجاد نمیکند.

قیسی و برگه زرد آلو | محصولات متنوع میوه را ارزان خریداری کنید

قیسی و برگه زرد آلو

قیسی و برگه زرد آلوزردآلو دارای کالری کم و برعکس  فیبر زیاد است و همچنین خواص بسیار زیادی دارد که از جمله خواص قیسی برای کبد این است از کبد محافطت میکند.قیسی و لاغری  رابطه مستقیمی دارند و قیسی باعث کاهش وزن می باشدمثل برگه زردالو و دیابت که رابطه مستقیمی دارند و باعث بهبود دیابت و کنترل قندخون میشود .قیمت قیسی متغیر است و حدود ۱۵۰۰۰تومان است فرق قیسی و زردآلو در این است که قیسی خشک شده و کهنه زردآلو است ولی زردآلو تازه است یعنی علاوه بر مصرف تازه روش های دیگری نیز برای استفاده از خواص زردآلو وجود دارد.که یکی از متداول ترین روش ها برای این منظور خشک کردن آن است.تهیه برگه زردآلو با دو روش استفاده از هوای آزاد و فرگاز انجام میشود.خواص برگه زردآلو برای کودکان بسیار زیاد زیاد است و به رشدشان کمک شایانی میکند.

مجموعه خاصیت های برگه زرد آلو برای سلامتی

مجموعه خاصیت های برگه زرد آلو برای سلامتیبرگه زردآلو تازه بسیار انرژی زاست و همچنین از غنی ترین منابع ویتامینA است به همین منظور میتواند به عنوان یکی از غذای حاضری برای انسان باشد.دو عدد زردآلو میتواند نیمی از مقدار لازم ویتامین Aبرای بدن یک فرد بالغ را تامین کند.این ویتامین برای رشد بسیار ضروری است و دید در شب را بهبود می بخشد.همچنین متخصصین تغذیه،خاصیت آنتی اکسیدان بودن آن را در پیشگیری از بیماری های قلبی_عروقی و برخی سرطان ها مفید می دانند.برگه زردآلو ضدکم خونی است و برای تقویت سیستم دفاعی بدن بسیار مفید است به علاوه خوردن آن برای بیمارانی که دوره نقاهت را سپری می کنند،توصیه میشود.ضمنا متخصصین تغذیه زردآلو به علت مقدار زیاد پتاسیم،به عنوان افزایش دهندخ ادرار و جلوگیری از حبس البول بسیار اثربخش می دانند.برگه زردآلو یک داروی خواب آور بی زیان است.

لیست قیمت انواع قیسی و برگه زرد آلو در کشور

لیست قیمت انواع قیسی و برگه زرد آلو در کشورقیمت خرید قیسی و برگه زردآلو به صورت عمده با قیمت موجود در بازار متفاوت است خریداران امروزه میتوانند قیسی درجه یک را با قیمتی رقابتی خریداری نمایند.این امر تنها زمانی امکان پذیر میگرددکه شرایط خرید واسطه ای از میان برداشته شده است.ازجمله فاکتورها و امتیازهای مهم در انتخاب نمایندگی اینترنتی باید به این موارد اشاره کرد:امکان دریافت لیست قیمت،امکان دریافت مشاوره و راهنمایی در خرید،امکان خرید عمده،عدم محدودیت در خرید و ثبت سفارش،کاهش هزینه های ناشی در خرید،صرفه جویی در زمان و وقت 

عمده فروشی قیسی و برگه زرد آلو

عمده فروشی قیسی و برگه زرد آلوخرید عمده قیسی زردآلو از طریق نمایندگی اینترنتی امکان پذیر است.خریداران در کشور میتوانند قبا از خرید نسبت به دریافت لیست قیمت خرید اقدام کنند.تولید عمده بسیاری از میوه ها در کشور با کیفیت درجه یک با عث شده است تا خشک کردن میوه به یک روش مناسب تبدیل شود.نمایندگی فروش قیسی و برگه زردآلو در ایران یکی از بهترین مراکز عرضه بی واسطه این محصول است.

مراکز تهیه بهترین قیسی در کشور

مراکز تهیه بهترین قیسی در کشورزردآلو یکی از جمله میوه های بسیار خوشمزه و پرطرفدار میباشد این میوه دارای مزه مختلفی باشد برخی شیرین و برخی ترش میباشند و بسیاری از زردالویی هایی وجود دارند که مابین ترش و شیرین می باشد.جهت خشک کردن زردآلو و تهیه قیسی هسته آن به روش های مختلفی جدا میشود.این امر باعث میشود قیسی دارای انواع مختلفی شود.تنوع در شکل قیسی خوشایند مصرف کنندگان میشود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت قیسی درجه یک | مراکز خرید میوه خشک در کشور

قیسی ها که به آن برگه زرد آلو هم می گویندف یکی از بهترین مواد غذایی به شمار می رود. قیسی خواص گوناگون دارد. قیسی ها پس از خشک شدن زردآلوها بوجود می آیند.شرکت های مختلفی در ایران هستند که آن را تولید می کنند. در این زمینه می توان اشاره به این کرد که قیسی ها در دو نوع تولید می شوند:سنتی صنعتیدر نوع سنتی برگه زردآلو آفتابی تولید می شود. طرز تهیه قیسی اصیل و بهترین نوع همین گونه است. قیمت قیسی درجه یک آفتابی هم در بازار متفاوت است. در این روش زردالو افتابی را در معرض تابیش نور خورشید قرار می دهند.

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام