ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / قیسی / قیمت قیسی درجه یک | مراکز خرید میوه خشک در کشور

قیمت قیسی درجه یک | مراکز خرید میوه خشک در کشور

قیسی ها که به آن برگه زرد آلو هم می گویندف یکی از بهترین مواد غذایی به شمار می رود. قیسی خواص گوناگون دارد. قیسی ها پس از خشک شدن زردآلوها بوجود می آیند.

شرکت های مختلفی در ایران هستند که آن را تولید می کنند. در این زمینه می توان اشاره به این کرد که قیسی ها در دو نوع تولید می شوند:

 1. سنتی 
 2. صنعتی

در نوع سنتی برگه زردآلو آفتابی تولید می شود. طرز تهیه قیسی اصیل و بهترین نوع همین گونه است. قیمت قیسی درجه یک آفتابی هم در بازار متفاوت است. در این روش زردالو افتابی را در معرض تابیش نور خورشید قرار می دهند.

قیمت قیسی درجه یک | مراکز خرید میوه خشک در کشور

قیمت قیسی درجه یک

قیمت قیسی درجه یکقیسی درجه یک آن محصولی می باشد که به صورت ارگانیک تولید شده باشد. این نوع همان آفتابی است. قیمت قیسی در تبریز و شهرهای مختلف گوناگون می باشد؛ ولی شرکت های تولید کننده آن را در قیمت های واحد به فروش می رسانند. نرخ قیسی بستگی به قیمت زردآلو هم دارد. در این جا به چند نوع از قیمت ها توجه کنید که شرکت های گوناگون اعلام کردند:

 • مقدار ۳۳۰ گرم، قیمت: ۱۶۳۲۰ تومان
 • مقدار ۴۵۰ گرم، قیمت: ۲۵۲۰۰ تومان
 • مقدار ۳۰۰ گرم، قیمت: ۲۳۵۰۰ تومان 

مراکز فروش قیسی درجه یک در کشور

مراکز فروش قیسی درجه یک در کشورمراکز فروش قیسی درجه یک در کشور بازارهایی هستند که این نوع محصول را عرضه می کنند.

در هر شهری که زندگی می کنید به راحتی می توانید انواع قیسی را به دست آورید. قیسی در مراکز فروش در دو نوع به فروش می رسد:

 1. قیسی فله ای
 2. قیسی بسته بندی شده

فله ای را تولید کنندگانی به بازار عرضه می دارند که در اصل باغ داران هستند. اما بسته بندی شده ها را شرکت های صنعتی تولید می نمایند. شما انواع قیسی را در وزن های گوناگون می توانید از وب سایت های اینترنتی هم خریداری کنید. در این وب سایت ها به راحتی خرید انجام می شود و آنان در اسرع وقت کالای خریداری شده را به دست تان می رسانند.

عمده فروشی قیسی درجه یک در ایران

عمده فروشی قیسی درجه یک در ایراندرباره عمده فروشی قیسی درجه یک در ایران، می توان به این موارد اشاره کرد: 

 • تولیدکنندگان محلی: باغ داران برای این که از خراب شدن محصولات خود پیش گیری کنند، آن را خشک نموده و سپس به فروش می رسانند. فروش عمده قیسی از سوی آنان صورت می گیرد. 
 • شرکت های تولیدی: این شرکت ها نیز در شیوه های مختلفی زردآلو را خشک می کنند و برای فروش عمده آماده می نمایند. 
 • بازار: مغازه هایی هستند که در کار خرید و فروش زردآلو می باشند؛ این مغازها قیسی را هم به صورت جزئی و کلی به مشتری عرضه می دارند.

خرید ارزان ترین قیسی در کشور

خرید ارزان ترین قیسی در کشوربهترین راه برای خرید ارزان ترین قیسی در کشور این است که به اینترنت مراجعه کنید. اگر شما خواسته باشید بازارها شهرها را برای خرید ارزان بگردید، روزها طول می کشد؛ ولی این کار در اینترنت دقایقی بیشتر وقت تان را نخواهد گرفت.

در اینترنت شما همچنین می توانید، قیسی ها را در انواع گوناگون به قیمت ارزان خریداری کنید. وب سایت های زیادی وجود دارند که در این عرصه فعالیت می کنند اما باید متوجه باشید که خرید خود را از وب سایت های معتبر انجام دهید. وب سایت های متعبر محصول خریداری شده را از هر لحاظی تضمین می کنند و در موقع تعیین شده هم به دست خریدار می رسانند. 

از مراکز دیگری که می توان به عنوان خرید ارزان یاد کرد، بازارهای عمده فروشی است. 

تولید کنندگان برتر قیسی درجه یک در سراسر کشور

تولید کنندگان برتر قیسی درجه یک در سراسر کشورکارخانه هایی که در کار تولید انواع مواد غذایی می باشند، قیسی درجه یک را هم تولید و عرضه می دارند. این کارخانه ها توسط نمایندگی های خود محصولات شان را توزیع می کنند. شما به راحتی می توانید بهترین قیسی را از فروشگاه های گوناگون سطح شهر خریداری کنید. به چند شرکت تولیدکننده قیسی درجه یک توجه کنید:

 • شرکت تولیدی خشک پاک
 • شرکت تولید  مانی
 • شرکت تولیدی چاپار
 • شرکت تولید برتر 
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیسی و برگه زرد آلو | محصولات متنوع میوه را ارزان خریداری کنید

قیسی و برگه زرد آلو از خشکبار صادراتی هستند که در نقاط شرقی کشور ایران  کشت میشوند.در همه سالها این دو محصول ارقام بالایی از درآمد کشور را به خود اختصاص میدهند.اولین زردالو برای کشور چین بوده است و از طریق جاده ابریشم به خاورمیانه آمده و سپس از آنجا به اروپا رفته است.سرما از بزرگترین آفت درختان زرد آلو است.کمتر سالی میشود که درختان زرد الو و قیسی در نقاط مختلف از کشور به باروری کامل برسند.حدودا در هر صد گرم زرد آلوی کم شیرین،چهل و هشت کیلو کالری انرژی دارد و اگر کامل و رسیده آن مصرف شود هضم راحت تری دارد و حتی برای روده های ضعیف و حساس هم مشکلی ایجاد نمیکند.

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام