ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش در بازار | نرخ کشمش پلویی قوچان

قیمت کشمش در بازار | نرخ کشمش پلویی قوچان

قوچان یکی از شهر های استان خراسان رضوی است که یکی از قطب های تولید انگور و کشمش در کشور می باشد. علاوه بر این شهر، شهر های ملایر و تاکستان نیز از دیگر نقاط تولید کشمش در کشور محسوب می شوند. کیفیت و نرخ کشمش پلویی موجب صادرات این محصول به دیگر نقاط جهان نیز شده است.

.نرخ کشمش پلویی تولید شده از تاکستان های انگور قوچان و مناطق دیگر قابل استعلام از تولید کنندگان آن و همچنین فروشگاه های عرضه کننده می باشد.

قیمت کشمش در بازار با توجه به کیفیت آن و نوع آن بسیار متفاوت و متغییر است.

قیمت کشمش در بازار | نرخ کشمش پلویی قوچان

نرخ کشمش پلویی

 نرخ کشمش پلوییقیمت روز کشمش انگوریبستگی به نرخ خرید انگور و همچنین فرایند به کار گرفته شده در خشک کردن آن بستگی دارد. با توجه به این عوامل ممکن است نرخ کشمش پلویی در یک سال ارزان و در سال های دیگر گران باشد. نرخ این محصول را می توان به طرق زیر به دست آورد:

 • مراجعه به فروشگاه های عرضه کننده خشکبار 
 • سایت های فروش اینترنتی
 • تماس با واحد های فروش سطح شهر
 • باغداران و کشاورزان کشت انگور
 • آگهی های موجود در جراید
 • عمده فروشی های کشمش و خشکبار

از هر کدام از این روش ها می توان قیمت فروش این محصول را استعلام نمود. قیمت عمده این محصول با قیمت خرده فروشی آن تفاوت محسوس دارد و مناسب تر و ارزان تر تمام می شود.

لیست قیمت کشمش پلویی پاک کرده

 لیست قیمت کشمش پلویی پاک کردهدر لیست قیمت و نرخ کشمش پلویی، می توان انواع قیمت ها را مشاهده کرد که این نرخ ها بستگی به فاکتور های مختلفی دارند که برخی از آنها عبارتند از:

 • نرخ خرید انگور
 • مراحل تولید و فرآوری
 • بسته بندی
 • نوع انگور خریداری شده
 • انگور پاک کرده یا دم دار

عوامل فوق نقش مهمی در تعیین قیمت این محصول صادراتی ایفا می نمایند. لازم به ذکر است که نرخ محصول صادراتی کشمش معمولا نرخ ثابتی است و با قیمت داخلی متفاوت می باشد.

صادرات انواع کشمش پلویی تیزآبی

 صادرات انواع کشمش پلویی تیزآبییکی از روش های تهیه کشمش، روش تیزآبی است که نوعی روش صنعتی در فرایند تولید این محصول محسوب می شود. کشمش پس از فرش و پسته به عنوان سومین محصول غیر نفتی به دیگر کشورها صادر می شود. شرکت های صادر کننده پس از طی مراحلی چند این خشکبار را به نقاط دیگر جهان ارسال می دارند.کشمش ایران به بیش از ۱۲۰کشور جهان صادر می شود.

برخی از این مراحل عبارتند از:

 • حمل و نقل
 • ترخیص کالا از گمرک
 • مشاوره خرید و فروش
 • ارتباط با بازار های بین المللی
 • تماس با خریداران و تجار کشمش

این مراحل توسط شرکت های بازرگانی که در این امر فعالیت دارند صورت می گیرد و جزء فعالیت های اساسی است که باید صورت گیرد.

از انواع کشمش صادراتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 • مویز
 • کشمش سبز قلمی
 • کشمش تیزابی
 • کشمش عسگری
 • کشمش طلایی
 • کشمش سلطانی

قیمت کشمش در بازار

قیمت کشمش در بازارمواردی که تعیین کننده قیمت کشمش در بازار هستند قبلا ذکر شد. همین دلایل باعث افزایش و یا کاهش قیمت انواع کشمش در بازار می شودمثلا قیمت کشمش کاشمر اگر درب کارخانه باشد ارزان تر از تهیه از فروشگاه و یا عمده فروشی  هاست.

قیمت کشمش قوچان و همچنین قیمت کشمش سبز اعلا نیز همانند سایر کشمش ها به کیفیت و نوع آن بسیار متفاوت است.بنابر این بهترین راه آگاهی از قیمت ها مراجعه به سایت های معتبر فروش آنلاین است که امروزه به بهترین روش خرید در سراسر دنیا شده است.

فروش عمده انواع کشمش

فروش عمده انواع کشمشاستان قزوین که ۳۵ هزار هکتار از اراضی آن به به تولید محصول انگور تعلق دارد و ازین لحاظ رتبه سوم کشوری متعلق به قزوین است. اما در تهیه و توزیع کشمش رتبه دوم از آن قزوین است.

بیشترین کشمشی که در این استان تولید می شود در واقع از شهرستان تاکستان است که کارخانه کشمش تاکستان در زمینه صادرات کشمش به کشورهایی همچون آلمان، ترکیه و حوزه خلیج فارس فعال است.۸۰در صد از کشمش تولیدی با روش های صنعتی (تیزابی ) است و باقی به صورت آفتاب خشک و یا سنتی تولید می شود.

فروش عمده انواع کشمش از طریق کارخانجات به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

بهترین کشمش های موجود در بازار

بهترین کشمش های موجود در بازارایران از جمله کشورهای دنیا است که به دلیل شرایط مناسب برای تولید کشمش دارای کشمش های مرغوب است که همین امر موجب صادرات گسترده این محصول به همه نقاط شده است.

از بهترین کشمش های موجود در بازار به موارد زیر اشاره کرد:

سایه خشک: در این روش از انگور عسگری استفاده شده و در سایه خشک می شود به همین دلیل رنگ آن تغییری نمی کند.این کشمش از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است.

تیزابی: در این روش از تیزاب برای خشک کردن انگور استفاده می شود.این ماده سطح کشمش را چرب و کمی براق می کند و رنگ کشمش زرد مایل به قهوه ای میشود.این ماده شیمیایی کیفیت کشمش را کم میکند و استفاده بیش از حد از آن سرطان زاست.

انگوری: در این روش ابتدا انگور در محلول تیزاب فرو برده میشود و سپس با دود گوگرد خشک میشود . رنگ این نوع کشمش زرد کهربایی مایل به قهوه ای روشن است.این روش توصیه نمی شود زیرا ترکیبات گوگردی موجود در این کشمش فشار زیادی به کلیه می آورد. 

مویز: در واقع به خشک شده ی انگور کوچک کشمش گفته می شود و خشک شده ی انگور درشت را مویز گویند. مویز از خشک کردن انگور شاهانی به دست می آید . مویز سیاه و قرمز.مویز با هسته یا بدون هسته از انواع مویز هستند.مویز دارای خواص بسیار زیادی است.

آفتاب خشک: کشمشی که در معرض مستقیم نور خورشید خشک میشود و هیچ گونه موادی برای زودتر خشک شدن آن به انگور اضافه نمیشود که کیفیت و طعم بسیار خوبی دارد. رنگ آن معمولا سرخ و یا قهوه ای تیره و یا سیاه است.

برای رفع مشکلات کبد می توانید از انگوری که رنگ آن قهوه ای تیره است استفاده کنید و برای سم زدایی کبد  نوع سیاه آن مناسب است.

مراکز پخش انواع کشمش در سراسر کشور

مراکز پخش انواع کشمش در سراسر کشورمراکزی که وظیفه تهیه و توزیع کشمش در ایران را دارند شامل فروشگاه ها که به صورت بسته بندی ارائه می کنند. عمده فروش ها که می توانید به صورت کارتونی و یا در وزن های دلخواه خود از آنها خریداری نمایید . کارخانه ها که بزرگترین مرکز فروش کشمش هستند و امکان فروش در حجم بسیار بالا را دارند و می توانید بدون هرگونه واسطه مستقیما معاملات خود را با کارخانه انجام دهید یا اینکه بدون نیاز به خرید حضوری این محصولات را به صورت اینترنتی تهیه نمود.

خرید ارزان ترین کشمش ها

خرید ارزان ترین کشمش هامعمولا ارزان بودن نشانه کیفیت پایین است و همیشه گفته اند هیچ ارزانی بی دلیل نیست.اما با اینحال میتواند جنس ارزان با کیفیت خوب هم پیدا کرد.برای تهیه این محصول با قیمتی ارزان بهترین راه کم کردن واسطه هاست به همین خاطر می توانید با مراجعه به مراکز فروش کشمش فله ای و یا ثبت در خواست خود در سایت های آنلاین معتبر فروش مواد غذایی با ارزان ترین قیمت بالاترین کیفیت را دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کشمش پلویی | انواع کشمش پلویی کیلویی چند

انواع کشمش پلویی در بازار های فروش مختلف به مشتریان عرضه می شود. هر فردی در ابتدا ممکن است از فروشنده بپرسد برای درست کردن عدس پلو با کشمش بایستی چند کیلو کشمش

فروش کشمش
کانال تلگرام