ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش / قیمت کشمش صادراتی | صادرات کشمش به عراق

قیمت کشمش صادراتی | صادرات کشمش به عراق

کشمش محصولی است که از خشک کردن انواع انگور بدست می اید و دارای خواص زیادی می باشد .

نحوه پخش این محصول در کشور به صورت اینترنتی صورت می گیرد. اما برای صادرات کشمش باید به مواردی از قبیل نرخ ارز واقعی، میزان تولید کشمش ، قیمت صادراتی کشمش و قیمت های داخلی کشمش را نام برد که تاثیر زیادی بر افزایش صادرات کشمش دارد. توجه داشته باشید که ثبات قیمت بر بازار کشمش تاثیر گذار است و تجربه نشان می دهد بیشتر کشورها حاضر به تجارت با کشورهایی هستند که قیمت در انها از ثبات بیشتری برخوردار است.

نرخ ارز که جزء مواردی است که در صادرات کشمش تاثیر می گذارد زیرا هر چه این نرخ ارز بیشتر باشد تاثیر منفی بر بازار داشته و بر تقاضای این محصول تاثیر منفی می گذارد. پس در نتیجه باید نسبت نرخ ارز کشور رقیب را مورد بررسی قرار داد.

کشمش از محصولاتی است که تولید ان به ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد بر می گردد. کشاورزان در ایران با روشهای مختلفی دست به تولید این محصول می پردازند و از انواع مختلف انگور کشمش تولید می کنند که می توان گفت بهترین نوع کشمش در تاکستان های کاشمر تولید می شود .در کشور کشمش کاشمر به عنوان مرغوبترین کشمش در بسته بندي هاي ۳ کيلويي با نام کشمش سبز قلمي از شهرت زیادی برخوردار است و کيفيت بالا، رنگ و طعم کشمش کاشمر را در بازار در سطح بالايي قرار داده به طوري که جايگاه  واقعي خودش را در سطح ملی و جهانی پيدا کرده است.

گرچه کشمش از نظر حجم بعد از خرما قرار دارد ، اما جایگاهی که کشمش دارد بالاتر از خرما دددر بازارهای جهانی است. کشور ایران به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کشمش در جهان است و به طور کلی کشورهای ترکیه و ایران و یونان ، ایالت متحده و شیلی بیش از ۸۰ درصد از صادرات کشمش را در دست دارند اما تنوع در تولید کشمش در ایران ان را در رتبه اول قرار داده است.

از بین ۸۵ نوع انگوری که در نواحی مختلف ایران تولید می شود، بهترین نوع انگوری که برای صادرات کشمش استفاده می شود انگور سفید بی دانه است.  ما در ادامه مطالب و در تکمیل بیانات گفته شده به: قیمت کشمش صادراتی،  قیمت کشمش کاشمر ،قیمت کشمش تاکستان ،قیمت روز کشمش انگوری، قیمت کشمش قوچان، و همچنین قیمت کشمش تیزابی ملکان و قیمت کشمش تیزابی تاکستان و قیمت کشمش تیزابی صادراتی و همچنین قیمت عمده کشمش تیزابی و قیمت تیزاب  و قیمت سبزه ملایر و همچنین قیمت کشمش افتابی در بازار قیمت کشمش پلویی کارخانه کشمش تاکستان، خرید عمده کشمش ملایر، کارخانه کشمش در ملایر پخش کشمش ملایر ،نحوه صادرات کشمش و صادرات مویز و فروش عمده کشمش اشاره خواهیم کرد

قیمت کشمش صادراتی | صادرات کشمش به عراق

تولید عمده کشمش در ایران

تولید عمده کشمش در ایراندر شهرهای مرکزی و شرقی ایران بی شک تولیدات خوبی را می توان مشاهده کرد، کشمش یکی از چندین محصول پرفروش این خطه است، به دلایلی همچون:

 • تولید در سطح بالا
 • کیفیت مطلوب محصولات
 • آب و هوای مناسب

این عوامل در کشور سبب شده که کشمش به عنوان یکی از ۵ محصول برتر در صادرات باشد، و آمارها نشان می دهد بیش از ۷۰ درصد آن به کشورهای دیگر ارسال می شود.

شرکت بازرگانی پخش کشمش صادراتی

شرکت بازرگانی پخش کشمش صادراتیدر بین تعدد بازرگانی های فروش انواع کشمش یکی از بهترین گزینه های ما برای خرید عمده باید شرکت های دسته اول باشند.
شرکت هایی که با حذف واسطه تلاش می کنند که محصولی باکیفیت را با بهترین قیمت ارائه کرده تا متقاضیان رضایت کاملشان جلب گردد.
در واقع این موضوع باعث می شود هم خریداران داخلی و هم مشتریان خارجی به خریدی مجدد روی آورند.
انواع کشمش هایی که به کشورهای دیگر ارسال می شوند:

 • کشمش طلایی
 • کشمش تیزابی
 • کشمش سبز قلمی
 • کشمش آفتابی
 • کشمش پلویی
 • کشمش بیدانه
 • کشمش زرد
 • کشمش سیاه
 • کشمش قرمز
 • و …

که این محصولات در درجه ی کیفی بالا و بسته بندی های مختلف آماده ی ارائه خواهند بود و بازرگانان کشورهای زیادی تمایل به خریدی مستقیم از تولیدکنندگان و شرکت های پخش را دارند.
با توجه به این توضیحات می توان گفت که صادرات کشمش به عراق از جمله راهی خوب است که مثل سال های قبل همچنان به قدرت خود باقی مانده و می توان بیشتر از پیش هم به این موقعیت رونق بخشید.

قیمت کشمش صادراتی

قیمت کشمش صادراتیقیمت کشمش صادراتی بسته به نوع محصول تولید شده از تولیدی ها و کارخانجات و محصولی که از باغات کشور فرآوری شده و به دست مشتری می‌رسد فکر می‌کند ما در بازار انواع کشمش را داریم که قیمت هر کدام با دیگری فرق دارد .  البته کشمش فراوری شده  نسبت دیگر کشمش ها که به صورت عمده از باغات و یا تولیدی ها خریداری می شود هزینه و قیمت کمتری دارد و در بازار و در صادرات از  اهمیت بسزایی برخوردار است.

مرکز توزیع و صادرات کشمش

 مرکز توزیع و صادرات کشمشصادرات کشمش به عراق و کشورهای دیگر یکی از راه های خوبی است برای اینکه کشورمان از محصولات غیر نفتی بهینه ترین استفاده را برده و به رونقی خوبی در این عرصه ها برسیم.

یک راه مهم برای جدا شدن از اقتصاد وابسته به نفت، استفاده از محصولاتی خوب برای صادرات است، بی شک در بازار ایران تولیدات کشاورزی یکی از این گزینه ها هستند.

بازار کشمش در سال های گذشته به دلیل تولید عمده در انواع مختلفی که دارد حوزه ای خوب محسوب می گردد، پس کمی بهتر این عرصه را بشناسیم.

خواص کشمش برای سلامتی بدن

خواص کشمش برای سلامتی بدن خواص کشمش برای سلامتی بدن:

 1. کشمش سبز منبع بسیار ارزشمندی از انواع مواد مغذی است که به همین دلیل از زمان های قدیم در طب سنتی و امروزه در طب نوین هم بر روی آن تاکید فراوان می شود.
 2. کشمش سبز دارای مقدار زیادی انرژی به دلیل مواد قندی، کربوهیدرات ها، پروتئین ها، ویتامین های مختلف از جمله ویتامین گروه B ،C، K، انواع فیبر و چربی، کلسیم، پتاسیم، آهن ، منیزیم، فسفر، منگنز، روی ، فلورید و برخی دیگر از مواد معدنی می باشد. به همین دلیل کشمش همواره در سبد غذایی ایرانی ها بوده و همیشه بر جایگزینی این آجیل با انواع تنقلات بی ارزش شده است.
 3. تقریبا هیچ محدودیتی برای مصرف کشمش سبز عنوان نشده است مگر برای افرادی که احتمالا به کشمش سبز حساسیت داشته باشند و یا افرادی که دیابت دارند که باید در مصرف کشمش سبز احتیاط کنند.
 4. آنتی اکسیدان فراوان کشمش سبز یکی از بهترین مواد شناخته شده در دنیا برای جلوگیری از رشد سلول های سرطانی و همچنین برای مبارزه با پیری زود رس پوست و بسیاری از بیماری های دیگر است. کلسیم کشمش برای جلوگیری از پوکی استخوان و تقویت استخوان ها بسیار مناسب است و از کشمش سبز به عنوان دارویی برای قبل از قائدگی زنان نام برده می شود.
 5. فیبر و چربی غیر اشباع موجود در کشمش برای تنظیم دستگاه گوارش و جلوگیری از یبوست و همچنین تنظیم کلسترول خون توصیه می شود. آهن ، پتاسیم و انواع ویتامین های گروه B در کشمش سبز هم بریا تقویت قوای جنسی و کم خونی بسیار ارزشمند است.
 6. کشکش ارزش غذایی بالایی دارد که باعث از بین رفتن رخوت و سستی و بی حالی می شود و به دلیل داشتن مقدار زیادی مواد معدنی برای از بین رفتن گرفتگی و خستگی عضلات ورزشکاران بسیار مفید است.

فروش کشمش درجه یک

فروش کشمش درجه یک فروش کشمش درجه یک را در بازار تهران می توان از طریق سایت آن و به طور مستقیم و بی واسطه  یداری کرد این محصولات را که تولیدی خودش می‌باشد استعلام بوده و در صورت نیاز انبار های آن به صورت عمده خریداری نمود قیمت ا انواع کشمش درجه یک در این مراکز به صورت زیر می باشند:

 1.  کشمش آفتابی پلویی درجه یک هر کارتن ۲۲۰۰۰۰ تومان
 2.  کشمش آفتابی طلایی درجه ۳ هر کارتون ۱۲۰۰۰۰  تومان
 3.  کشمش تیزابی درجه یک هر کارتن ۲۰۰۰۰۰  تومان.

عوامل موثر در قیمت کشمش

عوامل موثر در قیمت کشمش با توجه به اهميت صادرات غير نفتي و به تبع آن صادرات كشاورزي، و جايگاه پسته و كشمش در اين خصوص، اين نياز احساس شده است كه با شناسايي عوامل موثر بر سهم ايران در بازارهاي جهاني اين دو محصول، راهكارهاي لازم جهت ارتقا و يا حداقل حفظ اين سهم ارايه گردد. در اين تحقيق سهم ايران به عنوان تابعي از متغيرهايي مانند نسبت قيمت صادراتي ايران به قيمت صادراتي كشورهاي رقيب و نيز نسبت نرخ واقعي ارز ايران به نرخ واقعي ارز كشورهاي رقيب در بازارهاي هدف، با استفاده از داده هاي تركيبي و روش حداقل مربعات معمولي، استان قزوین با دارا بودن حدود ۳۵۴۹۴ هکتار باغ انگور و تولید سالیانه ۳۴۸۰۰۰ تن از این محصول رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است. با این وجود، بازار محصولات انگور استان همواره دستخوش نوسانات قیمتی و درآمدی بوده و این امر باعث نگرانی باغداران شده است. هدف از اجرای این مطالعه، بررسی عوامل موثر بر کاهش هزینه­های بازاررسانی و موثر بر حاشیه بازار، انتخاب مسیر مناسب بازاررسانی و بررسی مشکلات تولیدکنندگان محصول انگور در استان و راهکارهایی جهت بهبود مکانیسم بازار، کاهش ریسک­های قیمتی و درآمدی و بیان ابزارهای لازم در جهت کنترل ریسک ناشی از افزایش عرضه، کاهش قیمت و کاهش درآمد باغداران می­باشد. 

کشورهای وارد کننده کشمش به کشور

کشورهای وارد کننده کشمش به کشور کش کشورهای وارد کننده کشمش به کشورصنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ایران از نظر تولید انگور و صادرات کشمش از رتبه ویژه‌ای در دنیا برخوردار است که پس از فرش و پسته جایگاه سوم در صادرات غیرنفتی را داراست.

این درحالی است که در سال های اخیر به سبب افت صادرات کشمش، جایگاه ایران از لحاظ صادرات در بازارهای جهانی تنزل یافته در حالیکه حمایت از صادرات این محصول با ارزش باغی یکی از ابزارهای مهم اقتصاد مقاومتی است که توجه به صادرات آن می تواند ارزش افزوده بالایی برای بخش کشاورزی در بر داشته باشد.

البته ناگفته نماند که با وجود سابقه سه هزار ساله در تولید کشمش و کیفیت بی نظیر این محصول خشکباری در جهان، بالا بودن قیمت تمام شده و نبود رقابت پذیری با سایر رقبا موجب شد تا در بازارهای هدف نتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و این درحالی است که در سال های اخیر، کشمش ایرانی به بیش از ۱۰۰ کشور جهان صادرمی شد.

خرید فله ای کشمش

خرید فله ای کشمش خرید فله ای کشمش از مناسب ترین راه ها برای خریدارانی است که از این محصول در تولید محصولات دیگر و یا در پخت مواد آشپزی استفاده می کند. با این کار هزینه ها برای خریدار به اندازه نیاز کاهش پیدا می کند و خریدار می تواند از محصول کهر خریداری نموده رضایت کامل را داشته باشد.

انواع کشمش در بازار ایران

انواع کشمش در بازار ایرانانگور بدون دانه بهترین نوع انگور برای گرفتن کشمش است و انواع انگورهای دانه دار را معمولا برای گرفتن شیره انگور و یا آب انگور استفاده می کنند. در بین تمامی انگورها انگور سفید کشمشی که محصول یا کشمش ان به رنگ سبز در می آید بهترین نوع انگور برای تهیه کشمش سبز هیتند و انواع انگور قرمز، مایه مو و جین یا مروارید به منظور تهیه شیره انگور و یا کشمش پلویی کاربرد دارند.

از آنجا که اغلب مناطق ایران دارای شرایط مناسبی برای رشد انگور هستند و انگور برای اینکه کشمش با کیفیتی داشته باشد نیاز به شرایط اب و هوایی مناسب دارد ، انگور و کشمش ایران از درجه کیفی بالایی برخوردار است.

به غیر از شرایط آب و هوایی نوع عملیات زراعی، نحوه کاشت و برداشت به موقعو غیره نیز در کیفیت نهایی کشمش تاثیر گذار است. از دیگر عوامل مرغوبیت کشمش سبز می توان به شرایط خشک کردن، حمل و نقلریال تازگی محصول، انجام عملیات به موقع، استفاده از مواد مجاز نگهدارنده و غیره می باشد. انگور مناسب کشمش سبز بصورت دستی و یا مکانیزه چیده می شود و سپس به کارخانه ها و یا مناطق تولید کشمش ارسال و به دو روش سنتی و مکانیزه و ماشینی کار خشک کردن و بسته بندی محصول انجام می شود.

صادر کنندگان برتر کشمش

صادر کنندگان برتر کشمش صادر کنندگان برتر کشمش در ایران و در دنیا :از ترکیه با عنوان «سرزمین انگورها» یاد می‌شود. قدمت کشت انگور در ترکیه به قرن هشتم باز می‌گردد. ترکیه ششمین تولید کننده‌ی برتر انگور در جهان است اما در تولید کشمش حرف اول را می‌زند. این کشور سالیانه ۴ میلیون تن انگور در ۵۵۰ هزار هکتار زمین زراعی تولید می‌کند. که ۳۷٪ از کل انگور تولید شده تبدیل به کشمش می شود و باقی آن برای تهیه آبمیوه و یا عرضه‌ی میوه به بازار، استفاده می‌شود. انگورهای بدون هسته معمولا در نواحی دریای اژه کشت می‌شوند. کشمش‌های «سلطان»، رایج‌ترین نوع کشمش در ترکیه بوده که بیشترین میزان صادرات را نیز به خود اختصاص داده است. انگورهای این منطقه برای خشک شدن، یا مستقیماً زیر نور آفتاب قرار می‌گیرند و یا با استفاده از ماشین‌آلات خشک کن مشابه مایکروویو، خشک می‌شوند. سپس کشمش‌های به‌ دست ‌آمده را بسته‌بندی کرده و به بازار عرضه می‌کنند. ترکیه به بیش از ۱۰۰ کشور جهان، از جمله هلند، بریتانیا، ایتالیا، فرانسه و استرالیا کشمش صادر می‌کند.

رتبه ایران در صادرات کشمش

رتبه ایران در صادرات کشمش رتبه ایران در صادرات کشمش: سالانه حدود ۶۸ میلیون تن انگور در جهان تولید می‌شود که ایران با تولید حدود سه میلیون تن یازدهمین تولیدکننده این میوه در جهان به شمار می‌رود و پس از آمریکا و ترکیه نیز سومین صادرکننده کشمش است. ۲۷٪ از مجموع کشمش‌های صادراتی دنیا، از ایران صادر می‌شود که سالیانه ۲۵۰ میلیون دلار عاید این کشور می‌کند. ایران به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا از جمله استرالیا، بریتانیا، آمریکا، ایتالیا و فرانسه کشمش صادر می‌کند. بر اساس اطلاعاتی که از میزان کشاورزی ایران طی سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به‌ دست آمده، این کشور سالانه ۱۲۲٫۵۹۵ تن کشمش تولید می‌کند. برخی از رایج‌ترین کشمش‌های تولید شده در ایران عبارت‌اند از کشمش زرد، سلطان، سبز و سیاه.

از دیگر کشورهای بزرگ تولید کننده کشمش می‌توان به یونان، شیلی، آفریقای جنوبی، ازبکستان و افغانستان اشاره کرد. هر یک از این کشورها، سالانه بیش از ۳۰٫۰۰۰ تن کشمش تولید می‌کنند. عمده کشمش تولیدی در این کشورها، به کشورهای دیگر صادر می‌شود. کشمش بدون هسته‌ی سلطان، فراوان‌ترین نوع کشمش تولیدی در کشورهای یاد شده است.

مراکز فروش کشمش در کشور

مراکز فروش کشمش در کشورمرکز خرید کشمش در تهران آماده عرضه و فروش کشمش به صورت بسته بندی و یا فله طبق سفارش مشتری و مصرف کننده می باشد.

در میان انواع آجیل و خشکبار از کشمش می توان به عنوان یک ماده مغذی و سرشار از انرژی نام برد. این محصول به تنهایی یا در ترکیب با سایر خشکبار قابل استفاده می باشد. به عنوان مثال نخودچی کشمش یکی از ترکیبات کشمش می باشد که در مرکز خرید کشمش در تهران موجود است.

مرکز خرید کشمش در تهران

برای شناسایی مرکز خرید کشمش در تهران می توان از طرق مختلف اقدام نمود. برخی از این راه ها عبارتند از:  آ

 • گهی های روزنامه
 •  جستجو در شبکه های اجتماعی
 •  جستجو در اینترنت
 • پرسش از بازاریان یا فروشگاه های عرضه کننده خشکبار در سطح شهر

فروشنده بهترین نوع کشمش صادراتی

فروشنده بهترین نوع کشمش صادراتی فروشنده بهترین نوع کشمش صادراتی در بازارهای داخلی ایران : کشمشی مرغوب است که بدون هیچ گونه آفت، شن، خاک و بدون بو یا مزه غیر طبیعی باشد. باید دقت کنید که میزان رطوبت موجود در کشمش نباید از ۱۸ در صد وزنی بيشتر باشد و بسته به روش تهیه ميزان انيدريد سولفور و دود گوگرد در آن نیز نبايد از ۲ در هزار وزنی بيشتر شود.

کشمش خوب از انگوری که حداقل ۸۰ درصد رسیده است به دست می آید. که برای تشخیص این موضوع باید به بافت کشمش و میزان شیرینی مزه و سایز آن توجه کرد. رنگ کشمش درجه یک باید حتی الامکان یکنواخت باشد که البته درجه یکنواختی به نوع کشمش و منطقه تولید آن و همچنین فرآیند تهیه کشمش ارتباط دارد. از دیگر پارامترهای کیفی کشمش که معمولا به فرآیند پاک کردن کشمش ارتباط دارد، تعداد کشمش دم دار، کشمش نارس، کشمش ریز، کشمش لهیده و کشمش شکرک زده است که در همه این موارد باید کمتر از تعداد تعریف شده استاندارد باشد و هر چه این اعداد کوچکتر باشد، فرآیند پاک کردن کشمش دقیق تر و بهتر بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش کشمش پاک نشده در بازار داخلی

کشمش یک نوع میوه خشک شده می باشد. همچنین، بسیاری از مردم بر این باورند که کشمش از انگور خشک شده تهیه می شود. کشمش بر اساس روش خشک شدن و انواع مواد افزودنی که در

فروش کشمش
کانال تلگرام