ایران کشمش

قیمت کشمش، فروش کشمش، خرید کشمش، قیمت کشمش سبز، فروش کشمش سبز، خرید کشمش سبز، خرید کشمش صادراتی، فروش کشمش صادراتی، قیمت کشمش صادراتی، قیمت کشمش کاشمر، قیمت کشمش سیاه، فروش کشمش سیاه، مرکز فروش کشمش، قیمت کشمش آفتابی، فروش کشمش آفتابی

خانه / کشمش سبز / کشمش سبز صادراتی | انواع فراورده های تولید شده از انگور در کشور

کشمش سبز صادراتی | انواع فراورده های تولید شده از انگور در کشور

 انگور یکی از میوه هایی است که مشتقات زیادی را می توان از آن گرفت به عنوان مثال مویز، کشمش، شیره انگور،آب انگور و… و این نعمت الهی در کشور ما نیز به وفور یافت می شود. مناطق زیادی در ایران مشغول به باغ داری در این بخش هستند به عنوان مثال استان های غرب کشور و شرق کشور م حتی در شمال غرب وشمال شرق و مناطقی از مرکز ایران مانند انگور تاکستان که از انگور های مشهور می باشد. میوه خشک شده انگور را کشمش می نامندکه انواع مختلفی دارد.کشمش سبز صادراتی از بهترین نوع کشمش های موجود در کشور می باشد که با روش های مناسبی تهیه می شود.کاشمر یکی از شهرهای پیش رو در این خصوص می باشد.

کشمش سبز صادراتی | انواع فراورده های تولید شده از انگور در کشور

کشمش سبز صادراتی

کشمش سبز صادراتی

کشمش سبز صادراتی یکی از محصولات مشتق شده انگور است که برای تولید آن از دو روش استفاده می شود. روش اول که در آن از امولسیون مخلوطی از درصد های کربنات پتاسیم و روغن کشمش استفاده می شود. در این روش پس از شتشوی انگورهای برداشت شده به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه در محلول تهیه شده قرار داده و سپس آن ها را روی سیم های مفتولی در محیط های و بارگاه بهداشتی قرارداده تا خشک شوند. روش دیگر استفاده از پودرگوگرد است که در این روش پودر گوگرد را داخل یک سینی قرار داده و با آتش دادن آن و پخش گوگرد به صورت هماهنگ با دریچه هایی که در محیط مد نظر بهداشتی تعبیه شده به داخل محیط انگورهای برداشت شده تبدیل به کشمش می شوند.کشمش سبز صادارتی یکی از محصولات بسیار ارز  آور برای کشور می باشد.

لیست قیمت کشمش سبز صادراتی

لیست قیمت کشمش سبز صادراتی

لیست قیمت کشمش سبز صادراتی با توجه به نوع محصول و تولیدی استان و کیفیت آن متفاوت است.به عنوان مثال کشمش سبز بناب با تاکستان متفاوت است اما با نوسانات قیمت میانگین قیمت در هر کیلو گرم کشمش ۲۲۰۰۰ هزار تومان است.کشمش پلویی نیز یکی از انواع کشمش های موجود در بازار ایران است که با درجه ها و کیفیت های مختلفی در بازار موجود می باشد.قیمت کشمش سبز قلمی نیز به حدود۲۸۰۰۰ هزار تومان در هر کیلو گرم می رسد. شرکت صادرات کشمش در ایران دارای تنوع زیادی بوده و در این زمینه تعداد این شرکت ها روبه افزایش است.

عمده فروشی کشمش سبز

عمده فروشی کشمش سبز مراکز زیادی نسبت به عمده فروشی کشمش سبز موجود می باشد اما با توجه به ورود کشمش های تولیده شده چینی نمی توان با اطمینان خاطر از کیفیت جنس کشمش های داخلی صحیت کرد.در بازار تهران مراکز مختلفی که به صورت عمده نسبت به فروش اقدام می کنند موجود می باشند و حتی  با بررسی در سایت های فروش اینترنتی نیز می توان به مراکز عمده فروش این محصول دست پیدا کنیم.

مراکز صادرات کشمش سبز در کشور

مراکز صادرات کشمش سبز در کشور

صادرات محصولات ایرانی همیشه در بازارهای موجود جهانی با چالش های زیادی برخوردار بوده و به دلیل بازاریابی نامناسب تنوانسته ایم محصولات مناسبی را صادر نماییم.کشورهای رقیب در این زمینه با بسته بندی های مناسب توانسته اندگوی رقابت را بربایند و مشکلات فروانی را برای صادر کنندگان ما پیش بیاورند.قیمت انواع کشمش صادراتی با توجه به نوع محصول متفاوت است. ایران پس از آمریکا دومین کشور صادر کننده کشمش می باشد و ملایر یکی از مراکز صادرات کشمش سبز در کشور ما ایران است.یکی از بازار های مناسب صادرات کشمش به عراق است که نزدیکترین بازار مناسب و هدف برای ایران بوده و سود صادرات کشمش یکی از پرسودترین بازار ها می باشد.

خرید ارزان ترین کشمش سبز صادراتی

خرید ارزان ترین کشمش سبز صادراتی

برای خرید ارزان ترین کشمش سبز صادراتی می توانید به مراکز عمده و استان های تولید کننده این محصول ناب ایرانی مراجعه و به صورت عمده و با قیمت مناسب نسب به خرید یک محصول ارگانیک مناسب اقدام کرد.مراکزی مانند شهرستان های ملایر ،کاشمر،تاکستان و…. که دراین زمینه مهد تولید کشمش در کشور می باشند و کیفیت محصولات این مراکز برای همه مشخص شده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کشمش سبز در بازار | فروش عمده کشمش پلویی بیدانه

کشمش انواع مختلفی دارد. کشمش از انگور تهیه میشود. انگور را خشک میکنند که درنتیجه کشمش به دست می آید. قیمت کشمش در بازار به نوع مصرف آن و مرغوبیت آن بستگی دارد.مثلا کشمش پلویی بی دانه یا مویز نوعی کشمش است که دارای رنگ تیره است و مزه آن کمی تند می باشد. این محصول به طور عمده به فروش می رسد. کشمش سبز برای استفاده افراد دیابتی با چای مفید است.که به همین دلیل قیمت کشمش سبز در بازار تقریبا با انواع دیگر آن رقابت بالایی دارد.کشمشی که از خشک کردن انگور سیاه شاهانی به دست می آید، اصطلاحا مویز نامیده می شود. در طب سنتی خواص فوق العاده ای برای این نوع کشمش برشمرده شده است که برخی از آن عبارتند از: انرژی زا و مقوی درمان بیماری های عفونی تقویت معده، کبد افزایش سیستم ایمنی بدن تقویت بیناییتقویت ذهن

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام